XVII TALLINN DESIGN FESTIVAL
19.09.—25.09.2022
          Green-Being: WTF?*Jaga üritust

Eesti Disainiauhinnad 2022 Gala

R 23.09.2022 kl 19.00
Järelpidu u 21.30

@ Uue Loomingu Maja (ULM); Manufaktuuri Tänav 5, Tallinn
Pilet 30 € / nominendid kaaslasega TASUTA
Piletid leiad SIIT!
Eesti Disainiauhinnad 2022 tuleb septembris - tänavu on taas ka BRUNOde jagamise aasta. Selgi korral leiab BRUNO auhinnatseremoonia aset silmast silma Disainiööl. Tseremooniat modereerib Martin Veisman. Nii gala kui ka galajärgne järelpidu toimub Uue Loomingu Majas.

Õhtu avab tervitusjook, millele järgneb auhinnatseremoonia koos värvikate vahepaladega. Järelpeo kütab kuumaks disaineritest DJ duo õed Vetikud ja loomulikult suurepärane seltskond. Peo ajal on avatud ULM baar ning kehakinnitust pakub resto „Kohalik“.

Iga kahe aasta tagant antakse ühiselt välja Eesti Disainiauhinnad tootedisaini, graafilise disaini, veebidisaini, teenusedisaini ja noore disaineri kategooriates. Sedasi väärtustatakse, tunnustatakse ja propageeritakse head disaini, mis ei paku vaid esteetilist naudingut, vaid lahendab probleeme ja muudab meid ümbritseva keskkonna paremaks ja inimlikumaks ning seda loodustsäästvalt ja jätkusuutlikult.

Eesti Disainiauhindu korraldab Eesti Disainikeskus koos Eesti Disainerite Liidu, ADC*Estonia, Teenusmajanduse Koja ja Eesti Kunstiakadeemiaga. Esmakordselt anti Eesti Disainiauhinnad ühiselt välja 2012. aastal.

eestidisainiauhinnad.ee
Facebook